3 דברים שצריך לדעת על מחיר מזגן vrf  - א.נ.י מיזוג אוויר

3 דברים שצריך לדעת על מחיר מזגן vrf 

מזגן vrf מחיר

מערכות מיזוג מסוג VRF הן מערכות מיזוג הפועלות בטכנולוגיית ה-VRF (variant refrigerant flow) הנחשבת כיום לדבר הבא בתחום טכנולוגיות המיזוג. המערכת עצמה משלבת בין יחידת עיבוי מרכזית אחת אותה מתקינים בחוץ וממספר של  יחידות אידוי פנימיות אותן מתקינים בחדרים השונים. מערכות ה-VRF פותחו מלכתחילה למטרות מיזוג של דירות, בתים ומשרדים מרובי משרדים, ולכן, לכל יחידת עיבוי מרכזית ניתן לחבר עד 7 יחידות אידוי פנימיות. לפני בנושא מזגן vrf מחיר התקנה וכו' נציג בפניכם את היתרונות המשמעותיים הנלווים לכל מערכת VRF, וביניהם:

  • חיסכון משמעותי בצריכת החשמל – עד 50% מצריכת החשמל בהשוואה למערכות מיזוג אחרות הפועלות בטכנולוגיית ON OFF
  • מערכת מיזוג אשר פותחה במיועד לצרכי מענה בתנאי מזג אוויר קיצוניים
  • מערכת מיזוג אמינה במיוחד המשלבת בתוכה רכיבים בעלי עמידות גבוהה לאורך שנים
  • מערכת מיזוג המשלבת בתוכנה מנגנון ייחודי לפעולה שקטה וחרישית במיוחד
  • מערכת מיזוג מודולארית הניתנת לתכנון על פי תכנית אדריכלית ו/או תכנית עיצוב פנים לכל סביבת מגורים או עבודה
  • מערכת מיזוג חכמה המגיעה עם לוח פיקוד ייעודי לשליטה מלאה על כל אחת מיחידות האידוי הפנימיות
  • מערכת מיזוג חכמה הניתנת להתממשקות עם כל סוג כזה או אחר של מערכות בית חכם

מעבר לכל אלו, היתרון המרכזי של מערכות ה-VRF טמון בעובדה שכל יחידת אידוי פנימית של המערכת ניתנת להפעלה עצמאית ללא תלות בהפעלת יתר יחידות האידוי, וזאת בנוסף לעובדה שבכל חלל בו ממוקמת יחידת האידוי, ניתן לכוון את הטמפרטורה הרצויה לכם מבלי להיות תלויים בתנאי הטמפרטורה בחדרים הסמוכים. באופן זה, ניתן בין היתר לכוון את יחידת האידוי לפעולת קירור בחדר אחד ולפעולת חימום בחדר הסמוך.

מזגן vrf מחיר רכישה והתקנה – מה חשוב לדעת?

לצד כל היתרונות הרבים של מערכות ה-VRF, החיסרון המרכזי של המערכת טמון בעובדה שמחירי הרכישה של המערכת ומחירי ההתקנה של המערכת גבוהים מהעלויות הנלוות לכל מערכת מיזוג אחרת המשווקת כיום בענף המיזוג. הפער במחירים נובע לנוכח הרכיבים הייחודיים והאיכותיים של המערכת ולנוכח העובדה שמדובר במערכות המחייבות פעולות התקנה מאוד ספציפיות. להלן מספר דברים שחשוב לדעת על מזגן vrf מחיר התקנה ורכישה.

  1. מחירה של יחידת העיבוי – כפי שציינו לעיל, כל מערכת VRF פועלת באמצעות יחידת עיבוי מרכזית אחת אליה ניתן לחבר כל סוג כזה או אחר של יחידות אידוי פנימיות. המחיר של יחידת העיבוי משתנה בהתאם לתפוקה של המזגן, כאשר המידה למדדית תפוקה היא BTU. מחירה של יחידת עיבוי קטנה יחסית של מערכת ה-VRF (בין 50 ל-70 אלף BTU) נע בין 10,000 ל-15,000 ש"ח בדגמים הזולים יותר ובין 20 ל-25 אלף שקל בדגמים המתקדמים יותר.
  2. מחירה של יחידת אידוי –  למערכות מיזוג מסוג VRF ניתן להתאים מגוון רחב של יחידות אידוי פנימיות, ולכן, בנושא זה מזגן vrf מחיר מערכת עומדות לרשותכם אפשרויות שונות לקביעת המחיר אותו אתם מעוניינים לשלם לגבי יחידות הפנים של המערכת. יחד עם זאת, חשוב לציין שמדובר במספר לא מבוטל של יחידות אידוי, ולכן, גם לדירות 4-5 חדרים מדובר בעלות גבוהה בהשוואה למערכות מיזוג אחרות.
  3. עלויות ההתקנה – עלות ההתקנה של מזגן vrf משתנה בהתאם לגודל הדירה, הבית או המשרד ובהתאם למספר יחידות האידוי הפנימיות הנחוצות לכם. התקנה מקצועית של מערכות VRF חייבת להיעשות בהתאם להוראות יצרן המערכת, כאשר בסיום עבודות ההתקנה, נדרש אישור בכתב מטעם נציג של חברת הייצור בכל הנוגע לתקינות ההתקנה, וזאת במסגרת ביקור פיזי של הנציג במקום ההתקנה. חשוב לציין שללא אישור זה, לא תוכלו לעשות כל שימוש בתעודת האחריות שהוענקה לכם במעמד הרכישה וכניסתה לתוקף של האחריות חלה רק לאחר הינתן אישור זה.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם התקנה תקנית ובטיחותית של מערכת VRF, אנו ממליצים לכם לבחור בצוות התקנה מקצועי ומנוסה בעל התמחות בעבודות התקנה של מערכות VRF.

לסיכום, במידה ונבחר לרכוש מזגן vrf מחיר המערכת תלוי בכל אחד מהסעיפים המופיעים לעיל, כאשר העלות הממוצעת גבוהה באלפי שקלים מהעלות הממוצעת של רכישת מערכת מיזוג אחרת, אך יתרונות המערכות, ובעיקר החיסכון המצטבר בצריכת החשמל, מקזזים את העלויות לאורך הזמן.

מידע מועיל? שתפו עם חברים

מידע נוסף שיכול לענין אתכם

מדריך מיזוג בסיסי לדיור למשתכן

 טכנולוגיית ON/OFF  מה היא הטכנולוגיה? למעשה מדובר בפעולת מנוע וצריכת אנרגיה .  לרוב הטכנולוגיה הזאת מורכבת משני חלקים שמרכיבים יחידה אחת: 1-מאייד שיושב בתוך חלל

מזגן vrf מחיר

מזגן vrf מחיר

מתעניינים ברכישה והתקנה של מערכת מיזוג מסוג VRF? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע מקצועי של המערכת ועל מזגן vrf מחיר, התקנה ועוד. מערכות מיזוג מסוג

צרו קשר

דילוג לתוכן